Про Бібрку з любов'ю

Герб
Моя Бібрка
Iсторiя
Храми та каплиці
Видатні люди
Уляна Кравченко
Бібрка у світлинах
Нариси
Спорт
Книги для гостей
Комфорт оселі

Зіновій Тадейович Гузар

Наш сучасник, політик республіканського масштабу. Народився, виріс та деякий час працював у Бібрці.

Передрук із http://www.state-gov.sumy.ua/chiefs/guzar.htm

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Число, місяць і рік народження

13 серпня 1957 року

Місце народження

Україна, Львівська область, Перемишлянський район м.Бібрка

Освіта

вища, в 1979 році закінчив Львівський державний медичний інститут за спеціальністю "педіатрія", кваліфікація - лікар-педіатр;

в 1999 році -Львівський філіал Української Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "державне управління", кваліфікація - магістр державного управління;

в 2005 році - Львівський національний університет ім.І.Франка за спеціальністю "правознавство", кваліфікація - юрист

Трудова діяльність

09.1973-06.1979
студент Львівського державного медичного інституту, м.Львів

10.1974-07.1979
санітар, медбрат Львівської обласної дитячої лікарні, м.Львів

08.1979-07.1980
лікар-інтерн Білогорської лікарні Забайкальської залізниці, м.Білогорськ Амурської області Російської Федерації

07.1980-08.1980
лікар-педіатр лікарні станції Зілове Забайкальської залізниці, ст. Зілове Читинської області Російської Федерації

08.1980-09.1984
лікар-анестезіолог 8-ї міської лікарні, м.Львів

09.1984-10.1991
заступник головного лікаря, головний лікар Бібрської районної лікарні, м.Бібрка Львівської області

10.1991-10.1995
заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівської обласної клінічної лікарні, м.Львів, лікар-хірург

10.1995-09.2002
начальник управління охорони здоров'я, заступник директора департаменту гуманітарної та соціальної політики Львівської міської ради, м.Львів

09.2002-06.2005
головний лікар 2-ї міської поліклініки, головний лікар 8-ї міської лікарні, м.Львів

06.2005-08.2005
заступник голови Луганської облдержадміністрації, м.Луганськ

08.2005-12.2005
перший заступник голови Луганської облдержадміністрації, м.Луганськ

12.2005-02.2007
заступник голови Луганської облдержадміністрації, м.Луганськ

02.2007-03.2007
помічник голови у складі патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації, м.Суми

03.2007- 07.2008
заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, м.Суми

© 2006-2016 ● Розробка сайтів у Бібрці ● maksymenkot@gmail.com ● +380972611402