Про Бібрку з любов'ю

Герб
Моя Бібрка
Iсторiя
Храми та каплиці
Видатні люди
Уляна Кравченко
Бібрка у світлинах
Нариси
Спорт
Книги для гостей
Комфорт оселі

Церква св.Вознесіння

Бібрка. Церква св.Вознесіння Церква св.Вознесіння в Бібрці розташована поблизу міського цвинтаря. Служба Божа провадиться за православним обрядом.

За мотивами проекту статті до журналу «Дзвони»

З благословення Божого парафіяни міста Бібрки православної конфесії Київського патріархіту 27 вересня 1992 р. під керівництвом отця Мар'яна Галуйко здійснили освячення новопоставленого Хреста на території нової церкви. І вже з весни вся православна громада взялася за будову церкви. З батьками наполегливо працювали і діти. Жінки православної громади збирали пожертви на будівництво храму. Вони ходили по багатьох селах. Щире добре слово слід сказати всім людям, які, не зважаючи на матеріальне становище, жертвували свої заощадження на будівництво.

Отець Мар'ян не дожив до освячення нової церкви. Наша громада понесла важку втрату. З належними почестями, при всіх конфесіях міста його було захоронено на території церкви. Справу, яку розпочав отець Мар'ян, продовжив отець Ігор Довгуша. Отець Ігор виявився не лише чуйним та мудрим духовним наставником, а й добрим господарем. Виконуючи його вказівки, громада завершила будівництво храму та здійснила роботи його малюваннюта закупівлі церковних речей.

П'ять років тривала важка праця, і в 1997 році Господь Бог подарував нам радісний день, коли ми увійшли в новозбудований Православний храм Київського Патріархату. Нашій церкві було дано величне ім'я - святого Вознесіння Господнього. У жовтні 1997 р. висока честь від Всевишнього відслужити перше Богослужіння у новозбудованому храмі випала отцю Ігорю. А 07.11.99 нашу церкву було освячено Митрополитом Львівським та Сокальським владикою Андрієм Гораком.

Наші парафіяни успішно завершили будівництво дзвінниці й закупили три дзвони. З того часу наша громада щиро молиться Богу за мир і спокій в державі та за щастя і радість для всіх християн.

Парафіянка с.Шпильчино Чура Н.Є.

Фото церкви св.Вознесіння в Бібрці дивіться в галереї «Храми та каплиці Бібрки»

© 2006-2021 ● Розробка сайтів у Бібрці ● maksymenkot@gmail.com ● +380972611402